Bonnie i Clyde naszych czasów - Wroinfo.pl

Bonnie i Clyde naszych czasów

Bonnie i Clyde to para kochanków, która nie bała się ryzyka. Ich życie było dalekie od nudy, a niechlubną sławą okryli się jeszcze przed śmiercią. Jak wiemy historia lubi się powtarzać.
filmweb.pl

Jak brzmi popularne powiedzenie: jaki kraj tacy…, w tym przypadku, Bonnie i Clyde. Pewne małżeństwo było poszukiwane od 2 lat. Duet ukrywał się na terenie całej Polski, zmieniając nieustannie miejsca pobytu, a także swój wygląd. 29-latek był poszukiwany w związku z 26 podstawami, a jego małżonka na swoim koncie miała 22 takie podstawy. Aby uciec przed karą postanowili przyjechać do Wrocławia, jak się okazało plan się nie powiódł.

Czy związek przetrwa próbę czasu?

Funkcjonariusze z Wrocławia, na podstawie pracy operacyjnej i przeprowadzonej analizy przez inne jednostki, wytypowali miejsca, gdzie mogłoby potencjalnie przebywać małżeństwo. Wytypowane lokalizacje doprowadziły policjantów do znalezienia duetu.

We wtorek około 6:00 mundurowi zauważyli mężczyznę wychodzącego razem z psem ze swojego mieszkania. Jednak 29-latek zmienił swój wygląd, więc funkcjonariusze nie mieli stuprocentowej pewności, czy to właśnie poszukiwany przestępca. Policjanci postanowili przyjrzeć się mu bliżej i wylegitymować go. Podjęte czynności nie pozostawiły wątpliwości – znaleziono uciekiniera.

W mieszkaniu była również żona 29-latka. Duet został zatrzymany, jednak ich historia nie będzie tak tragiczna jak legendarnych gangsterów. Małżeństwo zostało zatrzymane głównie za oszustwa dokonywane przy sprzedaży towarów w sieci. Mimo, że nie grozi im bardzo wysoka kara, to będą musieli liczyć się z tym, że zostaną rozdzieleni na minimum rok.

Pytanie tylko, czy związek przetrwa próbę czasu?

>