Niebawem rozbłyśnie wrocławska choinka. Na rynku trwają przygotowania - Wroinfo.pl

Niebawem rozbłyśnie wrocławska choinka. Na rynku trwają przygotowania

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Oczywiście od kilku dniu możemy to zobaczyć na własne oczy w niektórych sklepach, gdzie powoli pojawiają się produkty świąteczne, w tym kalendarze z czekoladkami lub świąteczne oferty na prezenty.
Fot. Materiał własny.

Święta to przede wszystkim niezapomniany klimat, ale także symbole i ozdoby. Wśród nich jest także choinka, a ta kultowa, ogromna choinka niebawem rozbłyśnie na rynku we Wrocławiu. Zapalenie iluminacji na wrocławskiej choince zaplanowane jest na 6 grudnia. Niewątpliwie będzie to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy w tym trudnym roku.

Jak ostatnio mogliśmy się dowiedzieć, wrocławski magistrat podjął decyzję o przesunięciu terminu corocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który już na stałe wpisał się cykliczne wydarzenia Wrocławia. Wszystko oczywiście związane z pandemią koronawirusa.

Tegoroczne święta będą inne niż dotychczas. Choćby przez niezrozumiałe przepisy wprowadzane przez rząd, który nakazuje nam organizację świąt w nie więcej niż pięć osób. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą do 23 grudnia. Tak dla ostrożności radzimy zakupić już choinki. Nie wiadomo czy rząd nie zmieni daty świąt na wcześniejszą. Nigdy nie wiadomo.