Plenery wciąż pod znakiem zapytania. Koncert Palucha przełożony - Wroinfo.pl

Plenery wciąż pod znakiem zapytania. Koncert Palucha przełożony

Poznański raper miał wystąpić 28 maja i rozpocząć cykl letnich koncertów. Ze względu na brak wytycznych z ministerstwa ws. koncertów plenerowych, organizatorzy poinformowali o przełożeniu koncertu.
Paluch
fot. mat. pras

Kiedy powrócą koncerty?

Gdybyśmy mieli wymienić rzeczy, których najbardziej nam brakuje od wybuchu pandemii, w czołówce listy zdecydowanie byłyby koncerty. Lekarstwem na ten problem mają być letnie występy na świeżym powietrzu, tak aby minimalizować ryzyko transmisji wirusa.

Jedną z pierwszych pozycji w koncertowym kalendarzu miał być koncert Palucha na wrocławskiej plaży HotSpot. Poznański raper miał wystąpić 28 czerwca w ramach cyklu koncertów Lato w Plenerze. Do koncertu jednak nie dojdzie w zaplanowanym terminie. Winiary Bookings, organizator koncertu, poinformował dzisiaj o przeniesieniu występu. Powodem jest brak wytycznych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W związku z brakiem oficjalnego komunikatu ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie wydania zgody do grania koncertów plenerowych przez zespoły muzyczne, jesteśmy zmuszeni delikatnie przesunąć koncert Paluch Oficjalnie na wrocławskiej plaży HotSpot. Koncert odbędzie się miesiąc później, 27.06.2021, a wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

Winiary Bookings

Impreza została przeniesiona na 27 czerwca. Wszystkie bilety zachowują ważność. W ramach cyklu koncertów zaplanowane są koncerty m. in. Guziora, Żabsona czy Myslovitz.

>