Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Adamem Łabęckim i Janem Szajdą - Wroinfo.pl

Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Adamem Łabęckim i Janem Szajdą

Już niedługo odbędzie się spotkanie z cyklu ''Wrocławskie inwestycje'', które organizowane jest przez WPT. Sprawdź szczegóły wydarzenia, którego gośćmi będą Adamem Łabęckim i Janem Szajdą.
Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Adamem Łabęckim i Janem Szajdą
Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Adamem Łabęckim i Janem Szajdą, fot. facebook.com/wroclawskiparktechnologiczny

”Wrocławskie innowacje” to cykl spotkań online, które organizowane są przez Wrocławski Park Technologiczny. Jest to okazja, aby dowiedzieć się jak łączyć innowację i naukę ze swoimi pasjami. Tym razem gośćmi spotkania będą Adamem Łabęckim i Janem Szajdą. Sprawdź szczegóły.

Zobacz też:

Wrocławski Park Technologiczny. Konferencja o sztucznej inteligencji

Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Adamem Łabęckim i Janem Szajdą

Już 9 maja (we wtorek) odbędzie się już dwunaste spotkanie w ramach ”Wrocławskich inwestycji”, czyli cyklu spotkań online, które organizowane są przez Wrocławski Park Technologiczny

Zobacz też:

Wrocławski Park Technologiczny. ”Łatwiejsza szkoła – praktyczne warsztaty”

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, a jego gośćmi będą Adam Łabęcki (CEO i Co-founder) i Jan Szajda (CSO i Co-founder).

Zobacz też:

Wrocławski Park Technologiczny. Webinarium ”Oferta badawcza i technologiczna Politechniki Wrocławskiej”

Koszt wzięcia udziału w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby się zarejestrować wystarczy kliknąć TUTAJ. Tym razem goście opowiedzą o weryfikacji biometrycznej rodem z Wrocławia.