#VolleyWrocław przegrał z Grot Budowlani Łódź 1:3 - Wroinfo.pl

#VolleyWrocław przegrał z Grot Budowlani Łódź 1:3

W meczu siatkarskim pomiędzy VolleyWrocław a Grot Budowlani Łódź, który odbył się w środę, obie drużyny rywalizowały o ważne punkty w tabeli. MVP spotkania wyłoniono spośród zawodniczek Budowlanych, wybierając Monikę Fedusio.

Początek spotkania zainaugurował as serwisowy łodzianek, ale to #VolleyWrocław zdołał szybko wypracować przewagę, prowadząc 10:6. Pomimo, że drużyna z Wrocławia kontrolowała grę do stanu 18:13, to Budowlane zdołały zniwelować straty i wygrać seta.

W drugim secie, #VolleyWrocław zdołał przełamać początkową przewagę rywalek i wygrał 26:24. Jednakże, trzeci set zdecydowanie należał już do Budowlanych, którzy wygrali go 25:15. W czwartej partii meczu drużyna z Wrocławia ponownie zaczęła od straty, ale zdołała wyrównać stan meczu. Niestety, popełnili błąd w decydującej fazie seta, co przesądziło o porażce z wynikiem 3:1 dla Budowlanych. Pomimo porażki, drużyna VolleyWrocław nie poddaje się i jest gotowa do walki w kolejnych meczach. Ich następny przeciwnik to Energa MKS Kalisz.