500 porcji amfetaminy i 5 tys. tabletek - to znajdowało się w jednym z mieszkań na Ołbinie - Wroinfo.pl

500 porcji amfetaminy i 5 tys. tabletek – to znajdowało się w jednym z mieszkań na Ołbinie

W jednym z mieszkań na Ołbinie znaleziono ponad 500 porcji amfetaminy oraz 5 tys. tabletek różnego rodzaju. Za posiadanie nielegalnych substancji, mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.
Amfetamina
pixabay.com

Policjanci Rewiru Dzielnicowych z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin posiadali podejrzenia co do środków odurzających, które znajdowały się w jednym z mieszkań. Funkcjonariusze udali się do lokalu w kamienicy na wrocławskim Ołbinie. Mundurowym otworzyło dwóch 36-latków.

Pierwszą nieprawidłowością był nielegalny pobór energii elektrycznej. Później, w toku dalszego przeszukania, okazało się, że w mieszkaniu znajdują się duże ilości narkotyków. Policjanci wykryli ponad 500 porcji amfetaminy oraz 5437 różnego rodzaju tabletek o działaniu odurzającym i anabolicznym.

Do sprawy związanej z nielegalnym poborem prądu wezwano kontrolerów, którzy sporządzili stosowny protokół opisujący nieprawidłowości. Natomiast przebywający w mieszkaniu mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów. Ponadto zabezpieczono nielegalne substancje oraz wagi elektroniczne i telefony komórkowe.

36-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Jak się okazało jeden z nich był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieścia, ponieważ nie stawił się na wypełnienie kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy. Teraz obaj mężczyźni staną przed sądem.

>