Wystawa egzotycznych pająków i skorpionów we Wrocławiu - Wroinfo.pl

Wystawa egzotycznych pająków i skorpionów we Wrocławiu

Po kilkumiesięcznej przerwie, ponownie rusza wystawa egzotycznych pająków i skorpionów. Dla wszystkich, którzy boją się stawonogów mamy sposób, aby uporać się z lękiem.
youtube.com

Miłośnicy pająków ponownie mogą odwiedzić jedną z największych wystaw stawonogów w Europie. W Sky Tower można podziwiać rzadkie okazy skorpionów i pająków z całego świata. Niektóre zwierzęta można wziąć nawet do ręki.

Wystawa pająków i skorpionów Sky Tower

Wystawa swój początek miała już w październiku 2020 r., jednakże ze względu na pandemię musiała zostać zawieszona. Po kilkumiesięcznej przerwie miłośnicy egzotyki mogą ponownie zachwycić się niebanalnymi okazami.

O wszystkich zwierzętach opowiedzą przewodnicy, którzy o każdej pełnej godzinie prowadzą dodatkowe prelekcje.

Wystawa znajduje się na pierwszym poziomie Sky Tower. Jest czynna codziennie od 10:00-20:00. Okazy podziwiać będzie można do 31 marca.

Bilety można kupić w lokalu oraz online.

Boisz się pająków?

Pająk Lucas to postać, która ma pomóc choć trochę oswoić się z widokiem pająków. Zwierzę powstało na podstawie prawdziwego okazu, który zamieszkuje naszą planetę. Głosu dla sympatycznego stworzenia udzielił pięcioletni bratanek twórcy.

Wszystkie odcinki dostępne są w sieci. Internauci pokochali Lucasa i w komentarzach pod filmikami piszą, że od teraz nie zabiją już żadnego pająka.

Czy to nie jest niesamowity pomysł by uporać się ze swoim lękiem przed odwiedzinami pająków we Wrocławiu?