Hotel The Bridge nominowany w prestiżowym konkursie - Wroinfo.pl

Hotel The Bridge nominowany w prestiżowym konkursie

The Bridge Wrocław to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym centrum historycznego Ostrowa Tumskiego. Hotel został nominowany w trzech kategoriach w prestiżowym konkursie World Luxury Hotel Awards 2021.
wroclaw.pl

World Luxury Hotel Awards 2021 to międzynarodowe wyróżnienie, a w jego gronie znalazł się wrocławski hotel The Bridge. Tym większy jest to zaszczyt, ponieważ jest to jedyny hotel w Polsce, który znalazł się w rankingu, a nominowany jest w aż trzech kategoriach: Luxury Architecture Design Hotel, Luxury Banquet/Event Hotel oraz Luxury Rooftop View Hotel. Nagroda przyznawana jest hotelom, które mają najwyższe standardy.

The Bridge Wrocław

Hotel znajduje się w samym sercu historycznej części Wrocławia – Ostrowie Tumskim. Nazwa The Bridge nie wzięła się z przypadku, ponieważ Wrocław nazywany jest miastem stu mostów. Chociaż mostów w stolicy Dolnego Śląska jest więcej niż sto, to właśnie pierwszy z nich powstał właśnie na Ostrowie Tumskim i jako jedyny prowadził na wyspę. Dokładnie w tym miejscu znajduje się hotel The Bridge Wrocław.

Hotel idealnie wpisuje się w kompozycję i klimat placu Katedralnego. Jego współczesna architektura czerpie w dużej mierze z dorobku historycznego rzemiosła, czego przykładem jest fasada budynku wykonana z tradycyjnie wypalanej cegły – materiału, który buduje gotycką tożsamość tej części miasta. Ogród hotelu zdobi Oko Czasu, zegar astronomiczny odmierzający upływ pór roku, jego kształt odzwierciedla przebieg dawnej odnogi Odry.

czytamy na stronie thebridgewroclaw.pl

Głosowanie rozpocznie się w sierpniu i będzie dostępne dla każdego. https://www.luxuryhotelawards.com

>