Wypadek pod Wrocławiem. Autobus wypadł z drogi - Wroinfo.pl

Wypadek pod Wrocławiem. Autobus wypadł z drogi

Autobus przewożący pracowników jednej z firm wypad z drogi. Jedna osoba została ranna.
Wypadek pod Wrocławiem. Autobus wypadł z drogi
Wypadek pod Wrocławiem. Autobus wypadł z drogi, fot: OSP Pustków Żurawski

Wypadek autokaru pod Wrocławiem. Autobus wiozący pracowników wypadł z drogi i zjechał na pole. Jedna osoba została poszkodowana.

Zobacz też: Atak na kierowców autobusów na dworcu autobusowym

Wypadek autobusu

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na drodze krajowej nr 8 w kierunku Wrocławia. Autobus przewożący pracowników jednej z firm wypadł z drogi na wysokości Wierzbic pod Wrocławiem.

Autobus zjechał na pobocze, a następnie przejeżdżając przez przydrożny rów wjechał na pole.

Autokarem podróżowało łącznie 14 osób. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala, gdzie ma przejść odpowiednie badania.

Wiadomo, że kierująca autobusem była trzeźwa.

Zobacz też: Śmiertelny wypadek na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Więcej z Wroinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *