Wypadek pod Wrocławiem. Autobus wypadł z drogi
Autobus przewożący pracowników jednej z firm wypad z drogi. Jedna osoba została ranna.

Wypadek autokaru pod Wrocławiem. Autobus wiozący pracowników wypadł z drogi i zjechał na pole. Jedna osoba została poszkodowana.
Zobacz też: Atak na kierowców autobusów na dworcu autobusowym
Wypadek autobusu
Do zdarzenia doszło we wtorek rano na drodze krajowej nr 8 w kierunku Wrocławia. Autobus przewożący pracowników jednej z firm wypadł z drogi na wysokości Wierzbic pod Wrocławiem.
Autobus zjechał na pobocze, a następnie przejeżdżając przez przydrożny rów wjechał na pole.
Autokarem podróżowało łącznie 14 osób. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala, gdzie ma przejść odpowiednie badania.
Wiadomo, że kierująca autobusem była trzeźwa.
Zobacz też: Śmiertelny wypadek na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia



