Koncert Dawida Podsiadło we Wrocławiu przełożony - Wroinfo.pl

Koncert Dawida Podsiadło we Wrocławiu przełożony

Czerwcowy koncert Dawida Podsiadło został przełożony. Artysta poinformował o tym na swoich mediach społecznościowych.
fot. facebook.com/podsiadlo.dawid

Dawid Podsiadło jest artystą, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozpoczął on swoją karierę w 2013 r. debiutując albumem “Comfort and Happiness”. Album sprzedał się w liczbie prawie 200 tys. egzemplarzy oraz został nagrodzony czterema Fryderykami. Tak udany debiut otworzył artyście drzwi do wielkiej kariery, w trakcie której Podsiadło regularnie znajdował się na szczytach list przebojów. W 2019 r. jego album “Małomiasteczkowy” zyskał status diamentowej w zaledwie kilka miesięcy.

Koncerty artysty cieszą się ogromną popularnością i z reguły wyprzedają się bardzo szybko. Nie inaczej było z koncertem, który ma się odbyć we Wrocławiu. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się już pierwszego dnia. Początkowo w związku z pandemią został on przełożony na czerwiec 2021 r., jednakże jak informuje teraz artysta czeka nas kolejne przesunięcie terminu wydarzenia.

Koncertowi Przyjaciele, jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i…

Posted by Dawid Podsiadło on Wednesday, April 21, 2021

Artysta zapowiada, że w związku z przyspieszeniem programu szczepień koncert może uda się jeszcze zorganizować w tym roku. Prosi on także o to, aby fani zatrzymali swoje bilety, ponieważ zachowują one wartość na koncert, który odbędzie się w nowym terminie.

>