Festiwal Roślin we Wrocławiu - Wroinfo.pl

Festiwal Roślin we Wrocławiu

Już w ten weekend w przestrzeniach Zajezdni Dąbie będziesz mógł wziąć udział w pierwszym we Wrocławiu Festiwalu Roślin, na którym pojawią się m.in. tropikalne gatunki.
fot. pixabay.com

Już w ten weekend, 15-16 maja, będziemy mogli wybrać się na Festiwal Roślin, na którym będziemy mogli nabyć rośliny w okazyjnej cenie. Na miejscu udostępnione do sprzedaży będą dostępne rośliny doniczkowe.

Idealny weekend dla miłośników roślin

Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu tropikalnego klimatu to ten festiwal jest właśnie dla ciebie. Na miejscu znajdziesz duży wybór roślin doniczkowych, unikalne akcesoria, dodatki oraz dekoracje. Wszystko to, co miłośnicy roślin kochają najbardziej.

W ramach festiwalu zorganizowany będzie także Roślinny SWAP, czyli wielka wymiana kwiatów i roślin doniczkowych. Jeśli masz nadwyżkę sadzonek, zabierz je ze sobą. Na miejscu będziesz mógł podzielić się z innymi uczestnikami spostrzeżeniami, doświadczeniami i cennymi poradami jak dbać o rośliny.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają także wiele warsztatów DIY, które przybliżą wszystkim uczestnikom niezwykły świat roślin.

Lista roślin, które znajdą się na Festiwalu Roślin znajduje się tutaj.

Na miejscu należy zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa:

  • dezynfekcja rąk na wejściu,
  • obowiązkowy dystans,
  • obowiązek zakrywania ust i nosa.

Wstęp jest bezpłatny.

Link do wydarzenia.

>