Sieć sklepów off-price debiutuje w Polsce. Salon we Wrocławiu już otwarty - Wroinfo.pl

Sieć sklepów off-price debiutuje w Polsce. Salon we Wrocławiu już otwarty

Miłośnicy światowych marek oraz łowcy okazji będą mieli pole do popisu. Jeden z pierwszych sklepów sieci HalfPrice działa już we Wrocławiu.
facebook.com/HalfPricepl

W Polsce rusza nowa sieć handlowa w kategorii off-price. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkichh miłośników światowych marek i łowców okazji. W sklepach Halfprice, które należą do Grupy CCC znajdziemy szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach – od odzieży, po obuwie, akcesoria, kosmetyki, aż po wyposażenie i dodatki do domu.

Model off-price charakteryzuje się różnorodnością oferty pod względem asortymentu i dostępności marek o zaskakująco niskiej cenie. Jestem pewna, że „łowienie skarbów” stanie się pasją dla wielu nowych oraz od lat lojalnych klientów grupy CCC – mówi Malwina Winter, dyrektor komercyjny HalfPrice. – Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu, będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – dodaje Joanna Czyżewska, dyrektor sprzedaży.

Vogue Polska

HalfPrice we Wrocławiu

W Polsce planuje się otworzyć do końca roku blisko 60 sklepów HalfPrice, a jesienią ruszy sprzedaż internetowa. Jednak pierwsze 5 sklepów już ruszyło – we Wrocławiu (Wroclavia), Szczecinie (Galaxy), Warszawie (Galeria Północna), Tychach (Gemini Park), Polkowicach (Park Handlowy). Jeszcze w tym miesiącu będzie miało miejsce kolejne 5 otwarć – w Opolu, Zabrzu, Kielcach, Olsztynie i Bielsku-Białej.

Otwarciu nowej sieci towarzyszy kampania reklamowa, stworzona przez fotografa Antona Gottloba oraz reżysera Daniela Jaroszka. Przed obiektywem stanęło wielu modeli i modelek, m.in Anna Jagodzińska.

Nie ma na co czekać…najwyższy czas otworzyć sezon na HalfPrice!We wtorek 4 maja skrzyknij bliskich i odwiedźcie…

Posted by HalfPrice on Friday, April 30, 2021

Czy nowa sieć stanie się konkurencją dla znanej marki TK Maxx?

>