Politycy Koalicji Obywatelskiej ruszają z akcją "Kierunek Przyszłość". Dzisiaj na wrocławskim Rynku odbyła się konferencja - Wroinfo.pl

Politycy Koalicji Obywatelskiej ruszają z akcją “Kierunek Przyszłość”. Dzisiaj na wrocławskim Rynku odbyła się konferencja

Dzisiaj na Rynku odbyła się konferencja prasowa polityków Koalicji Obywatelskiej. Zapowiedzieli start akcji o nazwie "Kierunek Przyszłość".
fot. Agata Pacyna

Dzisiaj na wrocławskim Rynku o godz. 13 odbyła się konferencja prasowa polityków Koalicja Obywatelskiej. Parlamentarzyści i samorządowcy zapowiedzieli rozpoczęcie na Dolnym Śląsku akcji pod nazwą “Kierunek Przyszłość”

Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce dzisiaj w trakcie konferencji prasowej na placu Solnym. Głos zabrali m.in. Borys Budka oraz Grzegorz Schetyna, którzy zapowiedzieli oficjalne rozpoczęcie akcji.

Kierunek przyszłość to akcja w której rozmawiamy z Wami. O tym co w Polsce należy zmienić, przedstawiamy nasze propozycje (…). Każdy może zadać pytanie i każdy może powiedzieć najbardziej krytyczną uwagę. I właśnie o to chodzi w akcji kierunek przyszłość.

Borys Budka

Cieszymy się, że jesteśmy razem w tak dużej grupie. To nowy etap aktywności Platformy Obywatelskiej. Będziemy wszędzie tam, gdzie powinniśmy być.

Grzegorz Schetyna

Parlamentarzyści i samorządowcy zapowiedzieli wyruszenie w 5 miejsc na Dolnym Śląsku, wszystkie spotkania odbędą się dzisiaj. “Kierunek Przyszłość” przejedzie przez Kłodzko, Trzebnicę, Głogów, Jelenią Górę oraz Bielawę.

Więcej informacji na DolnySląskinfo.pl

>