Znaleziono 17-latkę. Gdzie była? - Wroinfo.pl

Znaleziono 17-latkę. Gdzie była?

Historia zaginionej 17-latki z Wrocławia skończyła się szczęśliwie. Oprócz nastolatki, funkcjonariusze odnaleźli dwoje innych poszukiwanych.
facebook.com/SOS Zaginięcia

O zaginięciu Eweliny Rabendy informowaliśmy we wtorek na portalu WroInfo.pl:

Historia zaginionej 17-latki ma jednak szczęśliwe zakończenie. Wzmożone działania kryminalnych z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole oraz funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji doprowadziły do odnalezienia dziewczyny. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się również mieszkańcy Wrocławia, którzy udostępniali rysopisy nastolatki.

Oprócz Eweliny odnaleziono innych poszukiwanych

Mundurowi rozpoczęli czynności operacyjne od zabezpieczenia zapisu monitoringu m.in. z pojazdów MPK. Dzięki uzyskanym informacjom kryminalni ustalili, gdzie może przebywać 17-latka. Jak się okazało przypuszczenia się potwierdziły. Dziewczyna przebywała w lokalu na wrocławskim Kozanowie wśród znajomych. Razem z nią był 30-latek poszukiwany przez wrocławski sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W mieszkaniu znajdowała się również 17-latka, która powinna przebywać w jednym z domów dziecka w powiecie kłodzkim.

Ewelina była cała i zdrowa. Po niezbędnych czynnościach wróciła do rodziców. Poszukiwany mężczyzna trafił do aresztu śledczego, a koleżanka zaginionej do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

>