ŁKS Commercecon Łódź Niepokonane w Wrocławiu - Wroinfo.pl

ŁKS Commercecon Łódź Niepokonane w Wrocławiu

W pasjonującej ósmej serii gier, siatkarki ŁKS Commercecon Łódź wykazały swoją dominację, pokonując #Volley Wrocław 3:0. Pomimo wytrwałej walki gospodyń, łodzianki zachowały przewagę, szczególnie w kluczowych momentach setów. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej rywalizacji, gdzie zespoły punkt za punkt walczyły o przewagę. Przełom nastąpił po błędzie ataku Anny Bączyńskiej, co dało Łódź prowadzenie 15:13. Decydującą akcję przeprowadziła Julita Piasecka, umacniając pozycję swojego zespołu przy stanie 20:17. Mimo powrotu #Volley, dzięki asowi Aleksandry Gromadowskiej, skuteczne zagrania Aleksandry Gryki zapewniły zwycięstwo ŁKS w pierwszym secie (25:20). W drugiej partii, po szybkim prowadzeniu gości, Volley Wrocław, dzięki Gabrieli Ponikowskiej, odzyskał inicjatywę. Jednak seria punktów Gryki i Valentiny Diouf pozwoliła łodziankom ponownie wyjść na prowadzenie, kończąc set wynikiem 25:22. Trzeci set rozpoczął się od wyrównanej walki. Po bloku Roberta Ratzke, ŁKS zyskał dwupunktowe prowadzenie. Wzrost emocji nastąpił po asie Anny Lewandowskiej, wyrównującym stan gry. Decydująca wymiana na piłkę meczową zakończyła się blokiem Gryki, dając ŁKS zwycięstwo w secie 25:22 i w całym meczu. MVP spotkania, Aleksandra Gryka, wykazała się nie tylko skutecznym atakiem, ale i decydującymi blokami. Jej występ podkreślił przewagę łodzianek, pozostawiając wrocławianki z niedosytem po zaciętej walce. #VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)