Śląsk Wrocław pozyskuje nowego obrońcę - Wroinfo.pl

Śląsk Wrocław pozyskuje nowego obrońcę

20-latek w poprzednich sezonach występował w Zagłębiu Sosnowiec. We Wrocławiu związał się kontraktem do 2024 roku.
Radkowski Śląsk
fot. Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław odmładza kadry

Kacper Radkowski zostanie nowym zawodnikiem Śląska. 20-latek występuje na pozycji środkowego obrońcy. Piłkarz przeniesie się do Wrocławia z Zagłębia Sosnowiec, gdzie występował od 2018 roku. Wcześniej zawodnik trenował w drużynach młodzieżowych, między innymi w warszawskiej Varsovii.

Powitajcie go gorąco, #WROCŁAWIANIE 🇮🇹 Kacper #Radkowski2024 💬 "Inwestowanie w potencjał młodych polskich zawodników…

Posted by WKS Śląsk Wrocław on Monday, June 7, 2021

Radkowski będzie walczył o miejsce w składzie na pozycji, która zostanie w tym sezonie mocno odmłodzona. W ostatnim czasie Śląsk pożegnał się z trzema obrońcami – Mariuszem Pawelcem, Israelem Puerto oraz Maciejem Wiluszem. Niewykluczone, że zespół Jacka Magiery będzie próbował się jeszcze wzmocnić na tej pozycji przed startem sezonu.

Jestem szczęśliwy, że dołączę do Śląska Wrocław i z pewnością jest to dla mnie duża szansa. Od zawsze moim celem była gra w Ekstraklasie, dlatego jestem bardzo wdzięczny klubowi. Wiem, że we Wrocławiu będę miał świetne warunki do dalszego rozwoju i jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję

Kacper Radkowski dla slaskwroclaw.pl

To nie jedyna dobra wiadomość, jeżeli chodzi o kadrę wrocławskiego zespołu. Kilka dni temu klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z innym młodym zawodnikiem – Szymonem Lewkotem. Pomocnik związał się nową umową do 2025 roku.

>