[Fotorelacja] Mecz koszykówki Śląsk Wrocław vs Arka Gdynia - Wroinfo.pl

[Fotorelacja] Mecz koszykówki Śląsk Wrocław vs Arka Gdynia

W ubiegły weekend odbył się mecz koszykówki. Na parkiecie spotkał się Śląsk Wrocław i Arka Gdynia. Sprawdź fotorelacje z meczu.
[Fotorelacja] Mecz koszykówki Śląsk Wrocław vs Arka Gdynia, fot. Łukasz Gościniak

W ubiegły weekend odbył się mecz koszykówki. Na parkiecie Hali Orbity spotkał się Śląsk Wrocław i Arka Gdynia. Sprawdź fotorelacje z meczu i przebiegu rozgrywki. Zdjęcia wykonał Łukasz Gościniak.

W ubiegłą sobotę [17 grudnia] odbył się mecz koszykówki. Na parkiecie spotkał się Śląsk Wrocław z Arką Gdynia. Spotkanie rozgrywano we wrocławskiej Hali Orbita, która znajduje się przy ul. Wejherowskiej 34.

Spotkanie zwyciężył Śląsk Wrocław, pokonując Arkę Gdynię wynikiem 87:80. W przerwie między kwartami widzowie mogli podziwiać układy taneczne dziewczyn oraz cheerleaderek.

Emocje podczas meczu sięgały zenitu, a widownia drżała z emocji podczas całego spotkania! Gratulujemy Śląskowi Wrocław, który zwyciężył mecz!