Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Małgorzatą Latuszek - Wroinfo.pl

Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Małgorzatą Latuszek

Już niedługo odbędzie się spotkanie z cyklu ''Wrocławskie inwestycje'', które organizowane jest przez WPT. Sprawdź szczegóły wydarzenia, którego gościnią będzie Małgrzata Latuszek.
Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Małgorzatą Latuszek
Wrocławski Park Technologiczny. Spotkanie z Małgorzatą Latuszek, fot. facebook.com/wpt

”Wrocławskie innowacje” to cykl spotkań online, które organizowane są przez Wrocławski Park Technologiczny. Jest to okazja, aby dowiedzieć się jak łączyć innowację i naukę ze swoimi pasjami. Tym razem gościnią spotkania będzie Małgorzata Latuszek.Sprawdź szczegóły.

Zobacz też:

Wrocławski Park Technologiczny. Konferencja dotycząca przedsiębiorczości

Już 24 października (we wtorek) odbędzie się już szesnaste spotkanie w ramach ”Wrocławskich inwestycji”, czyli cyklu spotkań online, które organizowane są przez Wrocławski Park Technologiczny

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, a jego gościnią będzie Małgorzata Latuszek (Prezes zarządu, współzałożyciel, Taxxo / Columb Technologies S.A.).

Koszt wzięcia udziału w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby się zarejestrować wystarczy kliknąć TUTAJ. Tym razem goście opowiedzą o tworzeniu rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji dla przemysłu produkcyjnego.