Wrocławscy siatkarze przegrywają w półfinale Tauron 1 ligi - Wroinfo.pl

Wrocławscy siatkarze przegrywają w półfinale Tauron 1 ligi

Marzenia o awansie do siatkarskiej ekstraklasy wrocławscy koszykarze muszą odłożyć na kolejny rok. Gwardia przegrała drugi mecz z Politechniką Lublin

Marzenia o awansie do siatkarskiej elity wrocławscy siatkarze muszą odłożyć na kolejny rok. Gwardia Wrocław uległa po raz drugi Politechnice Lublin i kończy swoją walkę o awans na etapie półfinału.

Wrocławscy siatkarze byli po trzech setach w dobrej sytuacji, prowadzili oni 2-1 i byli już o krok od zwycięstwa w meczu i doprowadzenia do kolejnego spotkania. Nadzieje jednak skończyły się wraz z 4 setem. Gracze z Lublina zdeklasowali w nim doszczętnie swoich przeciwników. Walka była wyrównana do momentu gdy gracze z Lublina prowadzili 12:9, ale potem zdobyli 9 punktów z rzędu i ostatecznie 4 set zakończył się wynikiem 25:10. Tie-break był bardziej wyrównany, jednakże to Lublinianie go wygrali 15:11 i ostatecznie na tablicy widniał wynik 3:2 dla Politechniki Lublin

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że po zakończeniu sezonu z drużyny odejdzie trener, Mark Lebedew.

Gwardię czeka jeszcze jednak jedno zadanie, a jest nim walka o trzecie miejsce z przegranym drugiego półfinału, BBTS Bielsko-Białą. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia o godz. 17