Wypadek na Legnickiej. Zderzyły się dwa tramwaje
Na ulicy Legnickiej doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą dwa tramwaje.

Zobacz też: Zabytkowe autobusy i tramwaje na ulicach miasta. Wracają Wrocławskie Linie Turystyczne
Zderzenie tramwajów
W piątek rano na ulicy Legnickiej doszło do wypadku z udziałem dwóch tramwajów. Pojazdy zderzyły się ze sobą.
Do zdarzenia doszło około godziny 7:40 na wysokości placu Strzegomskiego.
Nie ma informacji wskazujących na to, że w zdarzeniu ktokolwiek został poszkodowany.
W związku z wypadkiem dla pozostałych linii tramwajowych wyznaczone zostały objazdy lub wprowadzona została komunikacja zastępcza.
Zobacz też: Tragiczny wypadek na Legnickiej. Mężczyzna wpadł pod tramwaj



