Derby dla Zagłębia! Śląsk - Zagłębie 1:2 - Wroinfo.pl

Derby dla Zagłębia! Śląsk – Zagłębie 1:2

W sobotę odbył się pasjonujący pojedynek pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin. Ostateczny wynik to 1:2 dla Zagłębia.
Derby dla Zagłębia! Śląsk - Zagłębie 1:2
Derby dla Zagłębia! Śląsk – Zagłębie 1:2, fot. Łukasz Gościniak

Pierwsza połowa należała do drużyny ze Wrocławia, jednak to Zagłębie skutecznie strzelało bramki w drugiej połowie. WKS może odczuwać niedosyt, ale przegranie było zasłużone, gdyż Zagłębie okazało się bardziej przemyślane i zdecydowane.

Ostateczny wynik to 1:2 dla Zagłębia. Mecz dostarczył wielu emocji i zaskakujących momentów. Obie drużyny zaprezentowały widowiskową grę, co zachwyciło publiczność.

24′ Exposito – 53′ Kurminowski, 58′ Bohar
Śląsk Wrocław: Leszczyński – Konczkowski, Petkov, Bejger, Janasik (79′ Ince) – Rzuchowski (66′ Zohore), Olsen – Samiec-Talar (59’ Żukowski), Nahuel, Jastrzembski (79′ Borys) – Exposito
Zagłębie Lubin: Weirauch – Kłudka, Kopacz, Ławniczak, Grzybek – Poletanović (90’+5) Kocaba, Makowski (83′ Bułeca) – Chodyna, Mróz (46’ Pieńko), Bohar (69’ Woźniak) – Kurminowski (83′ Gaprindashvili)
Żółte kartki: Nahuel, Żukowski – Kopacz
Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów: 16 928