Piłkarki Śląska się wzmacniają. Do zespołu dołączy młodzieżowa reprezentantka Polski - Wroinfo.pl

Piłkarki Śląska się wzmacniają. Do zespołu dołączy młodzieżowa reprezentantka Polski

17-letnia Wiktoria Kiszkis wychowywała się na Wyspach Brytyjskich. Jest uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek wśród polskich piłkarek. Zawodniczka zasiliła dzisiaj szeregi Śląska Wrocław.
fot. WKS Śląsk Wrocław

Zawodniczka z bogatym CV

Wiktoria Kiszkis przychodzi do Wrocławia z bardzo bogatym CV. Zawodniczka w przeszłości reprezentowała młodzieżowe zespoły Arsenalu Londyn, Schenfield czy Leyton United. Do Śląska przychodzi na półroczne wypożyczenie z londyńskiego West Ham United.

Na wyspach radzi sobie bardzo dobrze – w minionym sezonie została wybrana najlepszą zawodniczą sezonu w akademii West Hamu. Wiktoria ma również na koncie debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Może grać zarówno jako napastniczka lub skrzydłowa. Jej transfer skomentował Wojciech Bochnak, wiceprezes Śląska:

To dla nas ważna chwila i cieszymy się, że możemy powitać w naszym klubie kolejną młodzieżową reprezentantkę Polski. Wiktora występowała w renomowanych angielskich klubach i z pewnością ma bardzo duży potencjał. Pozyskanie tak perspektywicznej zawodniczki to także potwierdzenie, że obraliśmy właściwy kierunek, tworząc w Śląsku Wrocław ciekawy i ambitny projekt piłki nożnej kobiet

Wiktoria Kiszkis regularnie gra w reprezentacjach młodzieżowych. Jak sama podkreśla, gra w Śląsku to idealna okazja żeby dobrze się przygotować do nadchodzących mistrzostw Europy: