Świąteczna zbiórka żywności MPK Wrocław - Wroinfo.pl

Świąteczna zbiórka żywności MPK Wrocław

Wrocławski przewoźnik MPK Wrocław włącza się w działania Fundacji „Weź Pomóż”, która prowadzi popularne już w naszym mieście lodówki społeczne do których każdy z nas może przekazać produkty spożywcze dla osób potrzebujących.
Tramwaj Gustaw
Tramwaj Gustaw fot. www.facebook.com/mpkwroc

Historyczny tramwaj Gustaw, przystrojony w świąteczne dekoracje i oprawę muzyczną, już w najbliższą sobotę i niedzielę (19-20 grudnia) w godz. 15-18, stanie pod wrocławską Operą. Każdy zainteresowany może w tym czasie przekazać dary w postaci żywności z długim terminem przydatności do spożycia (makarony, ryże, kasze, konserwy, słodycze), które wolontariusze Fundacji „Weź Pomóż” następnie przekażą osobom potrzebującym.

Zachęcamy każdą wrocławiankę i wrocławianina do pojawienia się w ten weekend przy Operze i podzielenia się niedrogimi, podstawowymi artykułami spożywczymi

Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław.

Jednak to nie wszystko. Każda osoba, która przekaże od siebie produkty w ramach wspólnej akcji Fundacji „Weź Pomóż” i MPK Wrocław, otrzyma podarunek od wrocławskiego przewoźnika – wigilijny opłatek i tradycyjne sianko z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach.